Posturální jóga a zdravý pohyb

 

BĚŽNÝ REŽIM (momentálně neprobíhá):

úterky 19:00 - 20:30, OÚ Kramolna 1. patro (Kramolna 172), 160,-/90 min., permanentka 10 vstupů 1.400,-, rezervace předem nutná!

 

DOBA KORONAVIROVÁ: Živé online lekce posturální jógy a zdravého pohybu

Cvičíme společně přes videokonferenci na Google Meet v reálném čase, kdy se vidíme navzájem a mohu aktuálně reagovat na Vaše dotazy a zpětnou vazbu.

INFO: Lekce trvají cca hodinu a  obsahují všechny složky jógové praxe - úvodní zklidnění, průpravná cvičení a jemné rozhýbání, šetrnou ásanovou praxi, dechové techniky a závěrečnou relaxaci. Na každou lekci je třeba se přihlásit (SMS/FB zpráva/mail/při předchozí lekci), abych Vám zaslala odkaz pro připojení. Je nutné mít nainstalovaný prohlížeč Google Chrome, založený účet na Googlu (např. gmail) a stabilní internetové připojení (ideálně přes kabel, WIFI bývá horší).

PŘIPRAVTE SI: pohodlné oblečení (podprsenku bez kostic a legíny nebo kraťasy, aby byla vidět pozice kolen), deku, podložku a cokoli, co vám zajistí pohodlný a rovný sed (polštářek, židli, ...) a kapesník, kdybyste si potřebovali pročistit dýchací cesty před pránajámou (dýchací technikou).

CENA: Standardní cena online lekce je 100,-/60 min. (cena je nižší, protože neplatím nájem za prostory, nemáte ode mě fyzickou korekci atd. a spousta z nás není v jednoduché finanční situaci). Pokud se Vám cvičení bude líbit a nejste-li vlivem nouzového stavu ve složité finanční situaci, můžete zaslat na ČÚ 2801481966/2010, kolik uznáte za vhodné a podpořit tak fungování CZP Camino v budoucnu nebo si odškrtnout  vstup ze své permanentky.  Předem Vám děkuji za Vaši podporu a moc se těším na (alespoň) virtuální setkání!

 

Mé lekce se nesou v souladu se zdravým pohybem v duchu hesla "s úctou k tělu". Hýbeme se efektivně, šetrně a bez bolesti dle principů vývojové kineziologie. Vždy se jedná o ucelenou jógovou lekci - fasciální protažení, ásany, dechové techniky a relaxaci. Pracuji s principy vývojové kineziologie, kromě jógy mě dále inspiruje intuitivní pohyb, fascial flow a čchi kung. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé, kteří chtějí v pohybu hledat (a nalézat) něco více (pozor, vliv fyzioterapie výrazný!). Mými jógovými učitely jsou Lenka Oravcová, Martin Wagenknecht a Petr Smil.

Co s sebou:

  • pohodlné oblečení (vč. mikiny a případně i teplých ponožek, ať vám není při relaxacích chladno),
  • podložku (kdo nemá, prosím napište, pokusím se zajistit),
  • menší deku (vypodložení při cvičení, přikrytí při relaxaci atd.).

Uzavřený kurz: zakoupení pemanentek za zvýhodněnou cenu 140,-/90 min. lekce, pokud bude napněna min. kapacita pemanentkami a zároveň nebude vyčerpána max. kapacita, bude zbytek volných míst nabídnut jako "otevřená lekce" s platbou za jednotlivé vstupy 160,-/90 min. lekce (myslíme na směnující).