Tým CZP Camino

Mgr. Lucie Truhlářová

Mgr. Lucie Truhlářová

 fyzioterapeutka a jógová instruktorka

Markéta Kozáková, Dis.

Markéta Kozáková, Dis.

porodní asistentka a laktační poradkyně

Bc. Barbora Palečková

Bc. Barbora Palečková

ergoterapeutka

Mgr. Zuzana Vančáková

Mgr. Zuzana Vančáková

fyzioterapeutka

 

 

 

Po několika letech trápení s krční páteří, skoro denně úplně zablokovaným krkem a častých migrénách, kdy zkoušíte navštěvovat různé maséry, léčitele, učitele ajurvédy, šamany, rehabilitaci napsanou od doktora s prášky na rozvolnění zádových svalů vám přijde asi jako velký zázrak, když je po pár návštěvách u toho správného člověka s tímhle vším konec. Když si nemůžete v autě ani otevřít okénko nebo pustit vyhřívané sedačky s obavou, že už se z auta nepostavíte a nevěříte, že už vám cokoliv může pomoct, ano může, Lucka to proste umí, můžu jen vřele doporučit.

Antonio Vávra

 

 

 

 

 

K Lucii jsem chodil dlouhodobě. Pracovali jsme na bolestech zad, hlavy, páteře a dalších. Je toho hodně, sportuji nebo sedím v kanceláři. Občas slíznu nějaký šrám. Cyklistika je fajn, ale taky je to jednostranná zátěž. Konečně teď jezdím na kole bez bolesti.

Libor Mojžíš

 

 

 

 

 

Dlouho jsem se trápila s bolestí horní části zad a problémy s dýcháním, které s ní byly spojené. Lucka mi dokázala ukázat cestu, která představovala aktivní pohyb a jednoduché zapamatovatelné cviky, které jsem mohla dělat kdykoli. Rozhodně můžu jedině doporučit. Lucka to s Vámi nevzdá ani, když už lékaři nad Vámi zlomili hůl. Ona má osobitý přístup, který povzbudí a dodá sílu, že vždycky je řešení.

Eva Vagner

 

 

 

Určitě rád doporučím, a pokud bude potřeba, znovu navštívím. Velmi milé a příjemné jednání, obzvláště mě potěšila velká spousta informací o tom, co a proč se mi vlastně přihodilo, co a jak se bude muset spravit... Nemluvě o výsledku, který se dostavil přesně podle plánu a k mé naprosté spokojenosti.

Petr Jiroušek

 

 

 

Jsem moc spokojená. Přívětivý přístup a milé vystupování je pozitivní pro naši spolupráci. Vždy se na setkání těším a odcházím s příjemným pocitem. A samozřejmě se vždy dočkám profesionální pomoci. Vřele doporučuji.


Michaela Bitnarová

Zaslat referenci

Byli jste spokojeni se službami CZP Camino? Chcete se o své zkušenosti podělit s ostatními? Zašlete nám, prosím, Vaši referenci! Zpětná vazba je pro pomáhající profese důležitým uzavřením terapeutického cyklu, takže jsme za ni opravdu vděční.


Předem velice děkujeme za Váš čas i přízeň, moc si toho vážíme! Tým CZP Camino

 
Na konec reference prosím uveďte svůj „podpis“, se kterým by měla být zveřejněna. Může to být celé jméno, popř. jeho část, iniciály nebo anonym.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.