Přednáška zdravá chůze dětí a dospělých - o vývoji nohy, zdravé chůzi a obouvání

 

Přednáška (a následná diskuze) s fyzioterapeutkou Mgr. Lucií Kropáčkovou o zdravé chůzi dětí i dospělých. Dozvíte se, jak vypadá doopravdy plochá noha, co pro své nohy můžete sami udělat a jak si vybrat ty správné (nejen barefootové) boty právě pro Vás nebo Vaše dítě.


ZDRAVÁ KLENBA * PLOCHÁ NOHA * BĚŽNÁ OBUV vs. BAREFOOT AKTIVNÍ PLOSKA * ROLE NOHY V PREVENCI CHOROB


Termíny a místa konání

24. 4. 2020 18:00 (cca 1 - 1,5h)

MC Hopsáček, Zelená 157, Náchod

 

Vstupné 80,-


Rezervace místa níže pomocí kontaktního formuláře.


Informace k programu:

Proč vlastně přednáška vznikla? Přednášku pořádáme, protože je to cesta, jak ukázat lidem, jak o noze, chůzi a obouvání přemýšlet a pomoci jim udělat si jasno v tom, čemu věří a co jim dává v souvislosti s touto problematikou smysl.

Jsem fyzioterapeutka a ve své praxi se stále častěji setkávám se zmatenými rodiči, kteří chtějí pořídit svému dítěti to nejlepší, ale naprosto tápou, jelikož informací je v dnešní době takové množství (a často jsou tak protikladné), že je těžké se v tom zorientovat. Principy barefoot konceptu jsou mi velmi sympatické, nicméně, nejsem příznivcem extremistických řešení a při doporučování obuvi se řídím individuálními potřebami jedince, kdy respektuji fyziognomii plosky nohy ve vztahu k celkovému držení těla a aktivitě příslušného jedince. Neuznávám zkrátka jednu univerzální pravdu pro všechny - přijďte zjistit, co bude sedět právě Vaší noze!

Pokud Vás tato problematika zajímá (a nebojte se, nebude to jen o dětské noze), těším se na Vás!


Mgr. Lucie Kropáčková

Rezervace místa

Pro rezervaci místa prosím vyplňte formulář. Do zprávy napište na jaký termín místo rezervujete, pro kolik osob a v případě, že je to na konkrétní termín dostupné, i zda si přejete pohlídat Vaši ratolest (jméno + věk, platí se zvlášť).

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.