Workshopy jsou jednou z cest, jak realizovat naše působení v oblasti prevence.

Centrum zdravého pohybu Camino chce předcházet problémům týkajících se pohybového aparátu. Chceme Vám nabídnout možnost zjistit a naučit se, jak se svým tělem pracovat v souhře tak, abychom společnými silami předešli poruchám a bolestem pohybového aparátu.

Aktuální nabídka workshopů, přednášek a dalších akcí (klik)

 

✨ 5. 3. 2023 SVOBODNÝ DECH, ŽIVÉ PLÍCE A ENERGIE - ponoření do dechu, plic a nosních dutin

✨ 11. 3. 2023 CELOSTNÍ PÉČE O JIZVU - pro ženy po porodu císařskou cestou, po poranění hráze a/nebo břišních a gynekologických operacích

✨ 6. 4. 2023 VOŇAVÝ WORKSHOP S NOBILIS TILIA

✨ 12. 4. 2023 KONCERT TIBETSKÝCH MÍS - společné ponoření do léčivých vibrací a tónů tibetských mís p. Waltera Erbera


✨ 16. 4. 2023 ŽENSKÉ (NA)LADĚNÍ - spontánní pohyb, dechové a očistné techniky jógy a fyzioterapie v péči o ženské zdraví

✨ 27. 4. 2023 VZÁJEMNÁ REBOZO MASÁŽ - opečování těla pomocí šátků a staré mexické tradice pro dvojice kamarádek i páry (zejména ty v očekávávní)

✨ 4. 5. 2023 OČISTA TĚLA S MANDALOU ZDRAVÍ - vedená relaxace a návazná arteterapie


✨ 2. - 4. 6. 2023 STABILITA ZEVNĚ, ROVNOVÁHA VE MNĚ  - regenerační zážitkový víkend
 

 

Reference z předešlých workshopů

 

 

Včerejší workshop byl super, úplně mě to vtáhlo. Mám radost z toho, jak jsem dobře dopadl :-) Zkusil jsem si dát vystřiženou nohu do ostatních bot, co mám. Nejlépe dopadly pohorky, do nich padla krásně, nejhůře boty k saku, ale ty nosím výjimečně. Ty boty, co jsem měl na sobě na WS, jsou takový střed. Ježka mám na chodbě na očích, a když jdu kolem, trochu si s ním pohraju a promasíruju chodidla. Tak jen aby mi to vydrželo a nezakopl jsem ho brzo někam do kouta :-)

Tomáš M. (WS Stabilita od kořenů, Náchod)

 

 

 

Dnes to byl báječný kurz. Hezky jste dokázala navodit prostorný a přitom poutavý výklad, podpořit tu obyčejnost a přirozenost a nehledat vědu ve složitostech. Už nyní vím, že se chci účastnit kurzu na pánevní dno :) děkuji za dnešek!!!


Darina H. (WS Stabilita od kořenů, Náchod)

 

 

 

Chci Vás pochválit za výborný workshop v sobotu. Krásně jste přednášela a ráda přijdu i na další akce.

Petra Č. (WS Stabilita od kořenů, Náchod)

 

Další nabídka workshopů, přednášek a akcí (proběhlo, možno zopakovat)

Další nabídku najdete pod tímto odkazem. Pokud budete mít konkrétní požadavky či návrhy, neváhejte nás kontaktovat a vytvoříme Vám program přímo na míru dle Vašich požadavků či na Váš podnět zrealizujeme opakování. Pokud chcete být informováni o nových workshopech či nových vypsaných termínech těch stávajících, příhlaste se k odběru novinek dole na stránce.