Tématické uzavřené MINIkurzy

 

Jak se o tělo starat a jak s ním zacházet? MINIkurzy jsou tu pro všechny, kteří se kapacitně nevejdou do individuální péče nebo si ji z časových či finančních důvodů nemohou dovolit, ale přesto na sobě chtějí pod dohledem smysluplně se svým tělem pracovat.

  • 4 kontinuální setkání v malé skupince v max. 4 osob s podobnými obtížemi (bolesti krční/hrudní/bederní páteře, skoliózy, diastáza a pánevní dno).
  • Od každého z Vás budu mít podrobnou anamnézu a po 4 setkání budeme pracovat na cvičební sestavě vám dle obtíží na míru (nejčastěji metodou Spirální stabilizace páteře = SM system, ale ne výlučně u všech skupin).
  • Vzhledem k malému počtu účastníků budu mít čas a prostor každého z vás manuálně do pozic navést tak, aby to bylo pro Vaše tělo optimální.
  • Každé setkání bude navíc zpestřeno nějakým tématem (pokaždé jiným), které vás bude učit rozšířenému vnímání vašeho těla - vždy bude souviset s prohloubením náročnosti cviků.
  • Samozřejmostí budou i teoretické informace a doporučení, jak se svým tělem co nejšetrněji zacházet.

 

MINIkurz Cesta k zádům bez bolesti skrz principy zdravého pohybu a spirální stabilizaci

MINIkurz Cesta k zádům bez bolesti skrz principy zdravého pohybu a spirální stabilizaci

Ve 4 navazujících setkáních se budeme věnovat prakticky i teoreticky těmto tématům: klíčová místa vnímání těla - osa pánev-hlava, ruce, chodidlo, dech, ergonomie zdravého pohybu a práce, držení těla, automobilizace, relaxace. Všechna setkání budou provázána nácvikem precizního zvládnutí základní upravené sestavy spirální stabilizace páteře (SM systém).

S sebou: vyplněnou osobní anamnézu (formulář bude zaslán), pohodlné oblečení (vč. podprsenky bez kostic!), gumy na cvičení SM system (pokud nemáte, lze zapůjčit). Ostatní pomůcky a materiály ke cvičení v ceně a dostupné na místě.

Termíny (max. počet účastníků vždy 4):
Běh O2: úterky 16:45 - 18:00 - 8. 9., 15. 9., 22. 9., 6. 10. OBSAZENO

Běh D2: středy 8:30 - 9:45 - 7. 10., 14. 10., 21. 10., 4. 11. OBSAZENO

Běh D3: středy 8:30 - 9:45 - 18. 11., 25. 11., 2. 12., 16. 12. VOLNO 2/4

Pokud se Vám nehodí termíny nebo je kapacita obsazena - napište mi a předrezervujte si další běh.

Přihlášení a cena ve formuláři níže.

MINIkurz pro ženy Cesta zpátky k sobě - práce s pánevním dnem a diastázou břišních svalů

MINIkurz pro ženy Cesta zpátky k sobě - práce s pánevním dnem a diastázou břišních svalů

Ve 4 navazujících setkáních se budeme věnovat prakticky i teoreticky těmto tématům: klíčová místa vnímání těla - osa pánev-hlava, chodidlo, dech, ergonomie zdravého pohybu a práce, držení těla, automobilizace, relaxace a ženské zavinování (rebozo, benkung). Všechna setkání budou provázána nácvikem precizního zvládnutí základní autorské cvičební sestavy pro vyváženou funkci klíčových oblastí.

S sebou: vyplněnou osobní anamnézu (formulář bude zaslán), pohodlné oblečení (vč. podprsenky bez kostic!), zavinovací šátek/rebozo/benkung (pokud nemáte, lze zapůjčit). Ostatní pomůcky a materiály ke cvičení v ceně a dostupné na místě.

Termíny (max. počet účastnic vždy 4):
Běh D1: středy 8:30 - 9:45 - 19. 8., 26. 8., 2. 9., 16. 9. OBSAZENO

Běh 01: úterky 16:45 - 18:00 - 13. 10., 20. 10., 27. 10., 10. 11. OBSAZENO

Pokud se Vám nehodí termíny nebo je kapacita obsazena - napište mi a předrezervujte si další běh.

Přihlášení a cena ve formuláři níže.

Přihlášení na MINIkurz

Cena MINIkurzu je 4x 350,-/75 min, celkem tedy 1.400,-. Počet účastníků je omezen. Přihlášku můžete odeslat níže v tomto formuláři. Pro registraci a rezervaci místa je nutné zaslat částku 1.400,- na účet číslo 2801481966/2010 (do poznámky prosím Vaše jméno + co platíte). Místo bude rezervováno po přijetí platby.

DO PŘEDMĚTU PROSÍM UVEĎTE NA JAKÝ DRUH + BĚH MINIKURZU SE HLÁSÍTE.

Rezervace místa je přenosná. Storno podmínky: zaplacená částka bude vrácena v případě zrušení účasti do 15 a více dnů před konáním, dále bude sloužit jako stornopoplatek. (Budu-li mít náhradníky na čekací listině, ráda propojím.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.