Tématické uzavřené MINIkurzy

 

Jak se o tělo starat a jak s ním zacházet? MINIkurzy jsou tu pro všechny, kteří se kapacitně nevejdou do individuální péče nebo si ji z časových či finančních důvodů nemohou dovolit, ale přesto na sobě chtějí pod dohledem smysluplně pracovat.

  • kontinuální setkání v malé skupince (max. 10 osob) s podobnými obtížemi (bolesti krční/hrudní/bederní páteře, skoliózy či diastáza a pánevní dno).
  • Od každého z Vás budu mít podrobnou anamnézu a během setkání budeme pracovat na cvičební sestavě vám dle obtíží na míru (nejčastěji metodou Spirální stabilizace páteře = SM system, ale ne výlučně u všech skupin).
  • Vzhledem k malému počtu účastníků budu mít čas a prostor každého z vás manuálně do pozic navést tak, aby to bylo pro Vaše tělo optimální.
  • Každé setkání bude navíc zpestřeno nějakým tématem (pokaždé jiným), které vás bude učit rozšířenému vnímání vašeho těla - vždy bude souviset s prohloubením náročnosti cviků.
  • Samozřejmostí budou i teoretické informace a doporučení, jak se svým tělem co nejšetrněji zacházet.

 

MINIkurz Cesta k zádům bez bolesti skrz principy zdravého pohybu a spirální stabilizaci

MINIkurz Cesta k zádům bez bolesti skrz principy zdravého pohybu a spirální stabilizaci

V 7 navazujících setkáních se budeme věnovat prakticky i teoreticky těmto tématům: klíčová místa vnímání těla - osa pánev-hlava, ruce, chodidlo, dech, ergonomie zdravého pohybu a práce, držení těla, automobilizace, relaxace. Všechna setkání budou provázána nácvikem precizního zvládnutí základní upravené sestavy spirální stabilizace páteře (SM systém).

S sebou: pokud se neznáme z individuálních setkání vyplněnou osobní anamnézu (formulář bude zaslán), pohodlné oblečení (vč. podprsenky bez kostic!), gumy na cvičení SM system (pokud nemáte, lze zapůjčit), karimatku (pokud chcete vlastní, jinak lze také zapůjčit). Ostatní pomůcky a materiály ke cvičení v ceně a dostupné na místě.

Termíny:

čtvrtky 3. 11. - 15. 12. 16:00 - 17:00 (cca 60 min.)

Pokud se Vám nehodí termíny nebo je kapacita obsazena - napište mi.

Přihlášení a cena ve formuláři níže.

MINIkurz pro ženy Cesta zpátky k sobě - práce s pánevním dnem a diastázou břišních svalů

MINIkurz pro ženy Cesta zpátky k sobě - práce s pánevním dnem a diastázou břišních svalů

Ve 4 navazujících setkáních se budeme věnovat prakticky i teoreticky těmto tématům: klíčová místa vnímání těla - osa pánev-hlava, chodidlo, dech, ergonomie zdravého pohybu a práce, držení těla, automobilizace, relaxace a ženské zavinování (rebozo, benkung). Všechna setkání budou provázána nácvikem precizního zvládnutí základní autorské cvičební sestavy pro vyváženou funkci klíčových oblastí.

S sebou: vyplněnou osobní anamnézu (formulář bude zaslán), pohodlné oblečení (vč. podprsenky bez kostic!), zavinovací šátek/rebozo/benkung (pokud nemáte, lze zapůjčit). Ostatní pomůcky a materiály ke cvičení v ceně a dostupné na místě.

Termíny:

(aktuálně není vypsán žádný termín, v případě zájmu mi prosím napište)

Pokud se Vám nehodí termíny nebo je kapacita obsazena - napište mi a předrezervujte si další běh.

Přihlášení a cena ve formuláři níže.

Přihlášení na MINIkurz (11 - 12/2022)

Cena MINIkurzu je 2.205,- (celkem 7 lekcí). Počet účastníků je omezen. Přihlášku můžete odeslat níže v tomto formuláři. Pro registraci a rezervaci místa je nutné zaslat částku na účet číslo 2801481966/2010 (do poznámky prosím Vaše jméno + co platíte). Místo bude rezervováno po přijetí platby. Pokud víte, že se uvidíme osobně, můžeze platit po domluvě hotově. Pokud potřebujete platbu rozdělit, prosím ozvěte se.

DO PŘEDMĚTU PROSÍM UVEĎTE NA JAKÝ MINIKURZ SE HLÁSÍTE + FAKTURAČNÍ ÚDAJE.

Rezervace místa je přenosná. Storno podmínky: zaplacená částka bude vrácena v případě zrušení účasti do 15 a více dnů před konáním, dále bude sloužit jako stornopoplatek. (Budu-li mít náhradníky na čekací listině, ráda propojím.)

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.