Online jógatéka 

 

Posturální jóga a zdravý pohyb hravě, jemně, bezpečně a zdravě kdekoli a kdykoli. Online členská sekce s videolekcemi.

 
Domácí cvičení s principy zdravého pohybu kdykoli a kdekoli. Databáze (aktualizovaná v roce 2023) obsahuje přes 80 lekcí různé délky, celkem přes 60 hodin cvičení.
 
Najdete zde:
 
  • KLASICKÉ LEKCE (v délce 60 minut) - obsahují všechny složky jógové praxe (úvodní zklidnění, průpravná cvičení, hlavní sestavu, dechová cvičení, protažení a závěrečnou relaxaci). Celá lekce je vždy nějak tématicky zaměřená - na kyčle, pánev, hrudník, dech, chodidlo, jednotlvé elementy, bránici atd. Vždy však pracujeme komplexně a vyváženě s celým tělem.
  • MINILEKCE (v délce 15 - 20 minut) -  zaměřené na speciální témata jako je rozproudění lymfy a energie, jóga pro zdravá střeva, několik druhů čchi-kungu, jóga venku, jóga pro propojení hemisfér, obličejová a oční jóga a mnohé další.
  • MIKROLEKCE (v délce 5 - 10 minut) - optimální nastavení konkrétních ásan (pozic) a dechové a speciální dechové techniky.
  • VEDENÉ RELAXACE.
  • BONUSY ve formě obrázkových materiálů a nekomentovaných flow sekvencí.

 

OTEVŘENÁ MINIlekce na 25 minut pro všechny, kteří si to chtějí nejdříve vyzkoušet. STABILIZAČNÍ PROTAŽENÍ V KOČKÁCH A RYTÍŘÍCH (klik)

Ukázky mých zdarma dostupných a nekomentovaných jógových sekvencí a vedených relaxací můžete shlédnout na YouTube kanále CZP Camino.

 
Cena
 
Lze si vybrat z následujících možností:
  • čtvrtletní předplatné 900,- (= 300,-/měsíc),
  • půlroční předplatné 1.200,- (= 200,-/měsíc),
  • roční předplatné 1.600,- (= 133,-/měsíc).
 
Jak to celé funguje?
 
V případě zájmu vyplňte prosím objednávkový formulář níže. Po obdržení platby Vám na Váš účet Google (Gmail) nasdílím celou databázi, která Vám bude volně sloužit dle vašich potřeb po celou dobu Vámi zvoleného předplatného. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte mě kontaktovat přes info@fyzioterapiecamino.cz.
 
Velice uvítám i  Vaši zpětnou vazbu, případně jakékoli dotazy ohledně lekcí a cvičení. Nejste v tom tedy sami, alespoň na dálku stojím za Vámi.


Těším se na společnou praxi! Lucie

Objednání předplatného "Online jógatéky"

Přihlášku můžete odeslat níže v tomto formuláři. Uveďtě prosím i Váš účet Google (Gmail, NUTNÉ pro sdílení!) a jakou formu předplatného vybíráte (3/6/12 měsíců). Pro závazné potvrzení objednávky je nutné zaslat částku (viz výše) na účet číslo 2801481966/2010 (do poznámky prosím Vaše jméno + co platíte). Databáze Online jógatéky bude sdílena po přijetí platby.

Pokud potřebujete vystavit a zaslat fakturu, uveďte do poznámky i veškeré potřebné fakturační údaje.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.